REFERENCE

Firma Václav Dudla byla založena v roce 2012. Jsme tu pro Vás již třetí rok se službami v oblasti elektro a slaboproudů. Skutečnost je taková, že jsme schopni pro Vás realizaci provést téměř ihned.

Tyto skutečnosti se také potvrdili při samostatné realizaci nejrůznějších úspěšných projektů. Snažíme se neustále zdokonalovat a přizpůsobovat se podmínkám a požadavkům náročného trhu tak, abychom obstáli.

Více informací najdete v přiložené PDF referenci [›] naší firmy níže.

Provádíme všechny práce spojené s vytápěním a elektroinstalacemi budov jako např. opravy a výměny jističů, rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže, revize elektrických spotřebičů, příprava elektroinstalace pro kolaudaci včetně potřebných revizí, dále naší činností je montáž ochrany před bleskem, či přepětím s následnými revizemi. V tomto odvětví používáme výrobky od firmy Dehn s 15 letou zárukou na materiál.

Elektroinstalace provádíme silnoproudé i slaboproudé. Dále naší činností je zabezpečení objektů s platnými certifikáty od firmy Jablotron.

V nejbližší době se začneme zabývat i montážemi centrálních vysavačů, rekuperacemi vzduchu, tepelnými čerpadly a montážemi sádrokartonu.

Zárukou kvalitně odvedené práce je dlouholetá praxe v oboru a splněny státem stanovené zkoušky. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

Přílohy

[Adobe PDF | 1,35 MB]
Reference firmy Elektro DUDLA [›]