Elektro Dudla


Václav Dudla - elektroinstalace

Lhovice 50
340 12 Švihov

IČ: 88356621
DIČ: CZ8511042100

Pracovní doba dle dohody.

tel.: +420 732 186 000

e-mail: info@elektro-dudla.cz
web: www.elektro-dudla.cz

 

SLUŽBY

Elektroinstalace | Hromosvody

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

Při práci s elektřinou a elektroinstalacemi je vždy lepší využít služeb odborníka než riskovat znehodnocení spotřebiče či materiálu a v horších případech i vážné zdravotní úrazy. Využijte proto našich schopností a dovedností u elektroinstalací většího či menšího rozsahu! S výsledkem budete jistě spokojeni.

 

Elektroinstalace

Detail [›]

Nabízíme Vám různé druhy elektroinstalací od připojování spotřebičů, jako jsou například varné desky, digestoře apod., úpravy bytových elektroinstalací, až po nové instalace v bytech nebo průmyslových objektech. Zajišťujeme také revize a ostatní práce spojené s naším oborem působnosti. Provádíme tedy široké spektrum elektrikářských prací, při kterých používáme nejkvalitnější součástky a materiály těch nejlepších výrobců. Hlavním cílem firmy je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb.

 

Havarijní služba

Detail [›]

Jakékoliv havárie jsou velmi nepříjemnou událostí, ale je dobré vědět, že naše společnost si s akutními problémy v elektroinstalaci ví vždy rady. Nabízíme Vám naše havarijní služby. Vždy se snažíme o příjezd na místo havarijní situace v co nejkratším možném čase od nahlášení. Po příjezdu začínáme ihned pracovat na odstraňování havarijní situace a zajištění bezpečnosti. S veškerou pečlivostí, kterou naše činnost vyžaduje. Naši zákazníci jistě ocení profesionalitu našich zkušených pracovníků, kteří svými znalostmi a dovednostmi hravě vyřeší vzniklou situaci.

 

Hromosvody

Detail [›]

Naše firma se a montáží hromosvodových soustav dle platných norem ČSN. Naším cílem je poskytnout zákazníkům úplný sortiment a odpovídající servis. Neustále sledujeme vývojové trendy v oboru a zařazujeme do nabídky nové produkty, materiály a technická řešení. Při realizování zakázek dokážeme uspokojit i náročné požadavky jak malých, tak i velkých zákazníků. Při poskytování služeb klademe důraz na individuální přístup, komplexnost a především na rychlost a kvalitu provedení.

 

Zabezpečovací systémy

Detail [›]

Je moderním způsobem ochrany vašeho majetku. Míra kriminality je bohužel stále příliš vysoká, a proto je téma ochrany majetku v současné době více než aktuální. Odborně navržené a nainstalované zařízení EZS je základním prvkem ochrany objektů proti vloupání. Při samotném výběru elektronického zabezpečovacího systému by hlavním vodítkem neměla být jen cena, ale i kvalita daného výrobku. Pořízení elektronického zabezpečení je dlouhodobou investicí a je proto nutné zvažovat i další aspekty, jako jsou např. spolehlivost zařízení, certifikace podle platné legislativy, zajištění a dostupnost servisu atd.

 

TV-SAT technika

Detail [›]

Provádíme a montujeme satelitní a TV techniku.Naši technici Vám rádi poradí se vším co potřebujete k bezproblémovému sledování vašich oblíbených programů.

 

Pomocné zednické práce

Detail [›]

Naši zedníci a sádrokartonáři Vám dokonale začistí a vyspraví dům po rekonstrukci jak elektrických rozvodů tak i po jiných akcích.